Metody platnosc toner24.pl

Dopuszczalne rodzaje platnosci:

Płatność kartą kredytową

Zapłaćcie Państwo szybko i bezpiecznie przy użyciu karty kredytowej.

Dane Państwa karty kredytowej są przechowywane tylko w firmie obsługującej płatności i nie są przekazywane osobom trzecim. W trakcie procesu płatności będą Państwo musieli podać dane karty kredytowej aby dokonać zamówienia. Zamówiony przez Państwa towar (o ile jest dostępny) zostanie wysłany natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatność kartą kredytową

Przedpłata

Zapłaćcie Państwo wygodnie poprzez przelew zaliczkowy. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo potwierdzenie zamówienia, w którym podane będą dane naszego konta bankowego. Należną kwotę prosimy przelać na wskazany rachunek. Zamówiony przez Państwa towar (o ile będzie dostępny) zostanie przez nas niezwłocznie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.

"

Płatność PayPal

Zapłaćcie Państwo szybko i bezpiecznie przy użyciu Państwa konta PayPal.

Dane Państwa konta bankowego lub karty kredytowej są przechowywane jedynie przez PayPal i nie są przekazywane osobom trzecim. W trakcie procesu zamówienia, aby dokonać płatności w zaledwie dwóch krokach, zostaną Państwo przekierowani na stronę PayPal. Zamówiony przez Państwa towar (o ile jest dostępny) zostanie wysłany natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatność PayPal

Płatność przelewem SOFORT

Dokonajcie Państwo wygodnie płatności poprzez zaufany portal bankowości-online.

Używając certyfikowanego przez TÜV systemu płatności SOFORT mogą Państwo skorzystać z zaufanych danych bankowości-online. W trakcie procesu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani na stronę przelewów SOFORT, gdzie dokonają Państwo płatności używając swojego numeru PIN i kodu jednorazowego TAN. Zamówiony przez Państwa towar (o ile jest dostępny) zostanie wysłany natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatność przelewem SOFORT