Prindo

Prindo - Tusze & Tonery do drukarek

Nasze marki własne Prindo

Prindo zna rynek kaset do drukarek i tonerów od ponad 20 lat. Dlatego też opracowaliśmy dla naszych klientów
opracował "Prindo private label". Prindo oferuje Państwu wysokiej jakości produkty w najlepszej cenie.

Co wyróżnia prywatną markę Prindo?

Dla nas wynik jest tym, co się liczy przede wszystkim. Ale droga do tego musi być przyjazna dla środowiska i sprawiedliwa - tym właśnie jest Prindo. Dbamy o to, aby nasi dostawcy byli traktowani sprawiedliwie i stale sprawdzamy ich bilanse środowiskowe.

Pod względem ceny za litr, atrament do drukarek jest jednym z najdroższych płynów na świecie, więc warto przyjrzeć się mu bliżej. Jakość premium z towarami kompatybilnymi nie jest więc przypadkiem, lecz wynikiem bezkompromisowej wymiany wszystkich istotnych dla jakości części zamiennych oraz przetwarzania wysokiej jakości poszczególnych części i surowców. Opracowane kroki robocze prowadzone są w ramach ekologicznego aspektu produkcji oszczędzającej zasoby.

Z naszymi wysokiej jakości kasetami i tonerami do drukarek Prindo otrzymujesz godną zaufania, przyjazną dla środowiska alternatywę dla oryginalnych produktów i oszczędzasz dodatkowe 50% do 80% na wydruku strony.

Po prostu wybierz swój model drukarki w Device Chooser, a my pokażemy Ci pasujące wkłady i tonery Prindo.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Chroń środowisko dzięki kasetom i tonerom do drukarek Prindo Green!

Z Prindo Green masz gwarancję, że otrzymasz 100% kaset do drukarek z recyklingu i tonerów wykonanych z oryginalnych pustych kaset. Puste wkłady są zbierane przez nas po pierwszym użyciu i uzupełniane przez nasz zaawansowany system recyklingu. Dzięki temu otrzymujesz najwyższej jakości tusz i toner z recyklingu.

Dzięki ponownemu wykorzystaniu pustych wkładów, unikamy konieczności produkcji nowych. Kupując kartridże i tonery do drukarek Prindo Green pomagasz chronić środowisko naturalne i uniknąć wytwarzania niepotrzebnych plastikowych odpadów.

Wkłady do drukarek Prindo Classic i toner - wysokiej jakości alternatywa

Z kasetami i tonerami do drukarek Prindo Classic otrzymujesz ekonomiczną alternatywę, która jest tak samo wysokiej jakości jak oryginał. Nasze regenerowane wkłady i tonery do drukarek Prindo wykorzystują wyłącznie wysokiej jakości atramenty i materiały. Części zużywające się są dokładnie sprawdzane i wymieniane na elementy obrazujące.

Dodatkowo, wszystkie produkty Prindo są testowane zgodnie z normami UE. Zarówno produkty Prindo Green jak i Prindo Classic są testowane zgodnie z wytycznymi STMC DIN i DIN 33870 w celu zapewnienia wysokiej jakości obrazu druku. Wszystkie wkłady i tonery do drukarek Prindo Classic są gotowe do natychmiastowego użycia i są automatycznie rozpoznawane przez drukarkę.

 

Papier wielofunkcyjny Prindo i papier fotograficzny

Więcej papieru wielofunkcyjnego Prindo i papieru fotograficznego, które przygotowaliśmy dla Ciebie. 

 

Papier do drukarki
Prindo
Prindo

 24,44 zł

zaw. VAT, plus koszty wysyłki

Towar natychmiast dostępny
Papier fotograficzny
Prindo Biały
Prindo

 9,28 zł

zaw. VAT, plus koszty wysyłki

Towar natychmiast dostępny
3